پشتیبانی فروش

021-32456000

عطر و ادکلن لیلیوم

5 محبوب‌ترین برندهای عطر و ادکلن ترکیه

turkish perfume brands - برندهای عطر و ادکلن ترکیه

5 محبوب‌ترین برندهای عطر و ادکلن ترکیه

صنعت عطرسازی در سال‌های اخیر به یک صنعت پردرآمد و محبوبی تبدیل شده است. در جامعه مدرن، این که شما چه بویی بدهید بسیار مهم بوده و می‌توان گفت عطر وسیله‌ای برای ابراز وجود و شخصیت است. در ترکیه بیشتر از ۵۰ برند عطر و ادکلن وجود دارد که هر یک محصولات خاص و محبوب خود را دارند. در این مقاله ما به معرفی 5 برند عطر و ادکلن از کشور پرداخته‌ایم، با ما همراه باشید. | محبوب‌ترین برندهای عطر و ادکلن ترکیه

 

عطر و ادکل نیشان | Nishane perfumes and colognes

نیشان | NISHANE یک برند عطر و ادکلن از ترکیه است که توسط مرت گوزل و مورات کاتران تاسیس شده است.
نیشان اولین برند عطری مستقر در استانبول ترکیه است که در سطح جهانی با محصولات کاملا حرفه‌ای و قدرتمندی ارایه می‌دهد. عطرهای نشان منحصربه‌فرد و خاص هستند که مورد استقبال زیاد در ترکیه و اکثر کشورها قرار گرفته است.

با الهام از سنت های ریشه دار، چشم انداز مدرن و ساختار جهان ترکیه که تمدن های بسیاری را در بر گرفته است. نیشان با بیش از ۴۵ عطرهای منحصر‌به‌فرد، مجموعه‌های هنری خود که با نهایت دقت طراحی شده است، که خود را میان محبوب‌ترین برندهای عطر و ادکلن قرار داده است و با افتخار مجموعه‌های خود را به جهانیان ارائه می کند و از دیدن قدردانی بی پایان دوستداران عطر در سراسر جهان که این برند را به یکی از برندها پرطرفدار و پرفروش تبدیل کرده است. | محبوب‌ترین برندهای عطر و ادکلن ترکیه

 

عطر و ادکلن پرفیومن | Parfumane perfumes and colognes

پرفیومن | Parfûmane برندی است که شما را به سفری شگفت‌انگیز در میراث و فرهنگ هنر عطر دعوت می‌کند و عمدتا فرهنگ عطر آناتولی و عثمانی را به همراه شبه جزیره عربستان برجسته می کند. با الهام از طنین های تاریخی، با هدف انتقال لحظات باشکوه گذشته به زمان حال از طریق رایحه های اصیل فراموش نشدنی دوره‌های نمادین محصولات خارق‌العاده‌ی را خلق می‌کند. این برند بیش از ۴۳ محصولات تا الان در مجموعه خود ثبت کرده است.

 

عطر و ادکلن الغبرا پرفیومز | Alghabra Parfums perfumes and colognes

الغبرا پرفیومز | ALGHABRA PARFUMS ادای احترام به شهر قدیمی دمشق “شهر یاس” ارایه می‌دهد. پیوندی با زیبایی‌های اصیل شهرهای قدیمی و تاریخی از طریق قدردانی از هنر و ادای احترام به عطرساز محمد خیر الغبرا NOSE MOHAMMED KHAIR ALGHABRA، یکی از اولین “عطارها” در منطقه خاورمیانه دارد.

الغبرا پرفیومز یک برند مستقل عطر است که در سال 1973 توسط محمد خیر الغبرا از قلب یکی از قدیمی ترین شهرهای زمین به نام OLD DAMASCUS پدید آمد. دمشق معمولاً در جهان عرب با نام «الشام» شناخته می‌شد و لقب «شهر یاس» را نیز دارد. محصولات این برند با هنر به زیبایی اصیل، از کیفیت و جذابیت شگفت‌انگیزی برخوردار است.

 

عطر و ادکلن پرفیومیست | The Perfumist perfumes and colognes

پرفیومیست | The Perfumist یک برند عطر ترکی است. “پس از بیش از 300 سال ساخت عطر و ادکلن به‌صورت خصوصی برای پادشاهان و افراد سلطنتی در خاورمیانه، تصمیم گرفتند کار خود را برای عموم عرضه کنند. همه چیزهایی که ارائه می دهند 100٪ طبیعی و بسیار کمیاب است. محصولات پرفیومیست طراحی و ساخت عطر و ادکلن بسیار منحصربه‌فرد خود را دارد، که از پدر تا پسر، برای بیش از سه قرن مانده است.

اولین عطر مستند ساخته شده در تاریخ در خاورمیانه بود، جایی که هنر عطرسازی توسط اعراب و ایرانی‌ها اصلاح شد. فرهنگ اسلامی دلیل اصلی توسعه عطرسازی غربی بود: فرانسوی ها فرآیند تقطیر با بخار آب را از اعراب گرفتند و دنیای عطرسازی در غرب متولد شد و خلقت آن تا ابد مدیون دو مرد عرب بود: الکندی و جابر. ابن حیان. پرفیومیست متعلق به آن مکتب هستند، پرفیومسیت فقط عطرساز و کلکسیونر نیستند، بلکه در یکی از قدیمی ترین و پیچیده ترین هنرهای جهان، عطرسازی، خبره و ناب هستند. | محبوب‌ترین برندهای عطر و ادکلن ترکیه

 

عطر و ادکلن ریگلین | Regalien perfumes and colognes

ریگلین | Regalien یک برند نیش ترکی است که توسط برادران Bilen Besen و Varol Besen در سال 2016 تأسیس شد. این برند با تیم عطر MG Gulcicek & Firmenich برای تولید عطرهای فوق‌العاده خاصِ، شیک و خوش رایحه خود همکاری می‌کند.

ریگلیندارای 28 عطر در مجموعه خود دارد. ریگلین یک برند جدید عطر است. اولین نسخه در سال 2016 ایجاد شد و جدیدترین آن مربوط به سال 2022 است. عطرهای Regalien با همکاری عطرسازان MG Gulcicek، Firmenich، Koray Sevinç، Jorge Lee و Cara Sylvain ساخته شدند.

 

امیدواریم از معرفی این 5 برند‌های موفق از کشور ترکیه لذت برده و در راهنمای خریدهای بعدی شما شده باشد. از همراهی شما ممنونیم. | بهترین عطرهای زارا برای بانوان

از همراهی شما متشکریم.

/5
32,000,000
24,000,000
تومان
25%
/5
24,000,000
18,520,000
تومان
23%
/5
23,760,000
16,630,000
تومان
30%
/5
15,840,000
13,740,000
تومان
13%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *